قوانین و مقررات

کاربر گرامی استفاده از درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس به این معنی است که شما کلیه قوانین درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس را مطالعه کرده با آن موافقید و خود را ملزم به انجام آن می دانید.

1.در قوانین درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس ممکن است با تغییر سیاست ها و شرایط و گذر زمان تغییراتی صورت گیرد این تغییرات 15روز قبل از اعمال از طریق سایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

2.درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس تحت قوانین کشورایران بوده بدیهی است هر گونه فعالیت غیرمتعارف،خلاف شرع و قانون ومعاملات و واریز وجوه غیر مجاز قابل پیگیری از طریق مراجع ذیربط و سایت سامانه فناوری آینده سپید پارس خواهد بود.

3.استفاده ازدرگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس در سایت های با شرایط زیر ممنوع است:

الف- سایت های فروش محصولات یا ارائه خدماتی که خلاف قوانین ، عرف یا شرع است.

ب- فروش اوراق بهادار و خرید و فروش پول(تبدیل واحدهای پول)

پ- سایت های دارای مضامین غیر اخلاقی ،افترا آمیز ،تهدید کننده،حاوی توهین به گروه،قشر یا قومیت و ادیان.

ت- سایت های خرید وفروش محصولات غیر قانونی یا فروش وخرید غیر قانونی محصولات .

ث- فروش یا ارائه محصولات دارای حق نشر وچاپ(کپی-رایت)

ج- استفاده از درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس در سایت های شرط بندی یا قمار و بخت آزمایی.

چ- سایت های فروش فیلم وسریا ل(چنانچه در سایت ساماندهی ثبت نشده باشند

ح- کلیه سایت هایی که فعالیت یا بخشی از فعالیت آنها بر اساس قوانین جرائم رایانه ای ممنوع است.

خ- VPN وموارد عبور ازفیلترینگ .

د- اموال غیر منقول.

ذ- سیگار،مواد مخدر،دخانی،روان گردان و مشروبات الکلی و نوشیدنی های سکر آور.

ر- انواع سلاح های سرد و گرم .

ز- کالاهای قاچاق یا به دست آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری و لشکری.

س-انتشار ویروس های اینترنتی به منظور سوء استفاده از حساب کاربران درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده پیگیری قضایی خواهد شدو کلیه حقوق کاربر خاطی در سایت مسدود خواهد شد.

ص- کاربران درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس موظفند در وارد کردن ایمیل و شماره حساب و سایر مشخصات دقت و صداقت داشته باشند ،در صورت تناقض اطلاعات وارده حساب فرد مسدود و هیچ حق و ادعایی نسبت به حساب، وارد نخواهد بود.

ض – کاربران درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس حق وارد کردن یا در اختیار گذاشتن مشخصات حساب خود به فرد یا افراد دیگری ندارند و ورود به حساب کاربری صرفا در آدرسhttp://www.sharjiran.net مجاز می باشد.

بدیهی است در صورتی که به دلیل سهل انگاری کاربر حقوقی از وی ضایع گردد درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس مسئولیتی رامتقبل نخواهد شد.

ط – درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس هر گاه صلاح بداند می تواند نسبت به پایان همکاری خود با فروشگاه تصمیم گرفته و 10روز قبل از اجرای قطع همکاری به اطلاع فروشگاه برساند. فروشگاه ملزم به مسدود کردن حساب کاربری خود ظرف 10روز از زمان اعلام درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس می باشد(بدون هیچ ادعایی)

ظ – کار بران قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس استفاده می کنند لازم است تمام قوانین ومقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا ،هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود را دارد و در صورت سوء استفاده های احتمالی درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

ع- اگر هر گونه خسارت،جریمه ،مجازات ویامسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافق نامه متحمل کاربر شود باز پرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود ، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد هایی که در درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس انجام می گیرد است .

4.در درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس اگر انتقال وجه به صورت داخلی در داخل وب سایت انجام شود هیچ هزینه ای مبنی بر کارمزد و یا موارد مشابه را شامل نمی شود .

5.برای تراکنش های خروجی در درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس اگر انتقال وجه به حساب خود شخص كاربر سامانه فناوری آینده سپید پارس باشد كارمزدي معادل 5,000 ريال و اگر به حساب شخص ديگري باشد كارمزد معادل مبلغ 7,000 ريال مي باشد و هيچگونه محدوديتي در مبلغ انتقالي وجود ندارد. درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس می تواند با کاربران خاص قراردادهای ویژه ای را امضا کند و این رقم را افزایش یا کاهش دهد .

6.اگر سامانه فناوری آینده سپید پارس بخواهد تغییری در میزان کارمزد برای همه کاربران ایجادکند بایستی از 15روز قبل در وب سایت اطلاع رسانی کرده و کاربران را از این افزایش یا کاهش مطلع می کند.

7.در هر درخواست خروج وجه تا زمان واریزبه حساب ممکن است به دلیل اطمینان از صحت تراکنش های ورودی زمانی بین 1الی 2 روز کاری سپری شود.

8.دربرداشت فقط آن مقدار از پول را که از واریز آن به حساب حداقل 1روز کاری میگذرد می توان برداشت کرد، و در هر تراکنش مقدار پول برداشتی نامحدود است و حداقل موجودی باقیمانده در حساب کاربر 0 ريال می باشد.

ضمنا تعداد درخواست تراکنش های واریز به حساب فروشنده نامحدود خواهد بود.

9.شما نمی توانید حساب خود را برای فرار از رسیدگی ببندید. اگر شما اقدام به بستن حساب کاربری خود کنید در حالی که ما در حال انجام تحقیقات هستیم ، ما وجه حساب شما را تا 180 روز در برابر خطر ات ، ادعا ها، هزینه ها ، جریمه ، مجازات به شرکت های وابسته درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس و یا اشخاص دیگر در حفظ می کنیم … شما حتی پس از بستن حساب در قبال تمام تعهدات مربوط به حساب کاربری خود باقی خواهید ماند.

10.در درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس سایر تراکنش های ورودی و خروجی به دلیل تعامل با بانکها براساس قوانین و مقررات داخلی بانکهای ایران و شبکه شتاب است، مانند قانون بازگردانی وجه انتقالی از این شبکه تا پایان آن روز که درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس هم طبق همین قانون اجازه خواهد داشت حداکثر تا 24ساعت از انجام تراکنش ورودی ، خروجی ، داخلی وجه را به حساب مبدأ برگشت بزند، که در این شرایط لازم است درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس اطلاعات برگشتی را به صاحب حساب مقصد ارائه کند.

11.کاربری که به عنوان فروشنده در سایت فعالیت می کند باید پس از ارسال کالاو یا خدمات خود از خریدار از طریق اینترنت رسید دریافت کند و نزد خود به عنوان مدرک نگه دارد که در صورت اعلام خریدار مبنی بر عدم دریافت کالا یا خدمات رسید دریافت شده را به خریدار ارائه کند، همچنین هرگونه مسئولیت درزمینه کیفیت ، کمیت و ارسال کالای ارائه شده بر عهده فروشنده می باشد.

12.کاربر فروشنده باید حداکثر تا 12ساعت بعد از دریافت درخواست سفارش از طرف خریدار به سفارشات دریافتی خود رسیدگی کند.

13.اگرضرر و زیانی از جانب فروشنده به خریدار و یا بالعکس وارد شود درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس محیطی را برای گفتگوی دوطرف فراهم می کند و زیان دهنده موظف به جبران خسارت است و در صورت عدم حل اختلاف امکان پیگیری قضایی برای دوطرف وجود دارد، اگر ضرر وارده به درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس باشد زیان دهنده باید جبران خسارت کند.

14.درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس در یک معامله کامل هیچ مسئولیتی و یا تضمینی و کنترلی بر روی محصولات فروشندگان و هویت کاربران ندارد.

15.شما حق دریافت صورتحساب را دارید. شما می توانید صورتحساب خود را با ورود به حساب کاربری خود مشاهده کنید.

16.استفاده بیش ازیک نام کاربری برای یک شخص در درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس ممنوع می باشد ودر صورت مشاهده این تخلف همه شناسه های آن کاربر مسدود می شوند.

17.کاربر حق واگذاری شناسه خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده فرد و یا شرکت ثبت شده در درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس است.

20.سیاست های سایت ممکن است به دلیل های متعددی مانند اضافه کردن یک قابلیت جدید به سایت و یا اعمال نظرات کاربران دچار تغییراتی شود که در این صورت 15روز قبل از تغییرات این موضوع بر روی سایت اطلاع رسانی می شود، و شرایط نسخه اصلاح شده از همان زمان قرارگیری قابل اجرا است، و فرض بر این اساس است که شما شرایط جدید سیاست های اجرایی را قبول کرده اید. در صورت موافق نبودن با تغییرات اعمال شده در سیاست می توانید اکانت خود را ببندید .

18.درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس امکان استفاده از سرویس تیکت ها را برای کاربران خود به منظور امکانات دهی به کاربران و همچنین جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی قرار میدهد، به عنوان مثال: اگر شما وجهی را پرداخت کنید و در قبال آن کالاو یا سرویسی را دریافت نکنید می توانید در درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس در قسمت تیکت ها این تخلف را گزارش دهید که در این صورت محیط گفتگوی دوطرفه بین فروشند و خریدار زیر نظر درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس فراهم می شود و در راستای حل مشکل تلاش می شود، ولی در صورت عدم حل مشکل ، درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس سعی می کند تراکنش را لغو کند اما بازگشت وجهی را تضمین نمیکند ، البته اقداماتی در راستای انجام فعالیت قانونی کاربران خود و همچنین جلوگیری از کلاه برداری و سوء استفاده انجام میدهد.

19. در صورت نقض این توافقنامه ما ممکن است ، دسترسی شما به حسابتان و یا خدمات درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس را تعلیق و یا محدود کنیم ، و یا دسترسی به وجوه شما را تا 180 روز محدود کنیم و سیاست قابل قبول درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس یا هر گونه توافق دیگری بین شما با درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس را استفاده می کنیم.

20.درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس متعهد می شود طبق سیاست سایت ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.

21.درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس هیچ گونه وابستگی ، نمایندگی و یا ارتباطی با موسسه یا ارگانی ندارد و انحصارا امتیاز آن متعلق به سايت www.sp-futech.ir به مديريت آقای احسان کامل نواب می باشد.

22. اگرکاربر اختلاف و یا شکایتی از فروشنده دارد حداکثر تا 3روزکاری پس از اعلام درخواست خرید خود مهلت دارد تا اختلاف خود را به درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس از طریق تیکت اعلام کند که در این صورت باید تمام ادعاهای دوطرف بر اساس مستنداتی که ارائه می کند باشد.

اگر شما دسترسی به حساب کاربری خود رابه کسی بدهید (با دادن اطلاعات ورود خود) و آنها معاملات را بدون آگاهی یا اجازه شما انجام دهند ، شما مسئول هر گونه نتیجه استفاده هستید.

23.اگر یکی از اتفاقات زیر در حساب شما رخ داد شما باید فورا درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس را مطلع کنید:

معامله غیر مجاز و یا دسترسی غیر مجاز در حساب کاربری شما رخ داده است.

اشتباه و یا خطایی در صورتحساب شما درج شده باشد.

پول یا اشتباه از حساب شما کسر شده و یا به اشتباه به حساب شما واریزشده ، و یا زمانی که معاملات نادرست در حساب شما ثبت شده اند.

باقیمانده حساب شما به درستی مشخص نشده و یا اگر یک اشتباه محاسباتی توسط درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس وجود دارد.

ما بدلیل حفظ مشتریان خود از کلاه برداری های احتمالی ، اطلاعاتی از شما که در اختیار پردازنده های بانکی است را با اطلاعاتی که به ما ارئه کرده اید تطبیق میدهیم، همچنین در برخی موارد که مقدار زیادی پول توسط درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس ارسال یا دریافت میکنید، درگاه سامانه فناوری آینده سپید پارس بررسی هایی انجام خواهد داد.